NASZE KOSMETYKI

 

 

Zmieniaj kolory włosów do woli ze Smartbond

 

 

 

serieexpert

 

SERIE EXPERT

SÉRIE EXPERT to skoncentrowane dawki precyzyjnych składników. Dają wyjątkowy efekt pielęgnacji. Formuły série expert działają na wszystkie strefy włosa-efekt profesjonalnej pielęgnacji włosów zostaje przedłużony.

 

stylizacja

STYLIZACJA

Łącząc zaawansowaną technologię i artystyczne podejście do włosów, Tecni.art dyktuje trendy w stylizacji i nieustannie przenosi je zza kulis do salonów fryzjerskich. Gama produktów do stylizacji spełni wymagania i potrzeby każdej fryzury.

 

 

 

KOLORYZACJA

Koloryzacja Zasadowa koloryzacja ton w ton* bez amoniaku.
– Bogate i głębokie refleksy.
– Ultra-błyszczący rezultat, widoczny nawet na ciemnych bazach.
– Pokrycie do 70% siwych włosów w sposób naturalny.
– Zgodny i przewidywalny jednolity kolor, bez nadmiernej pigmentacji. Bez efektu widocznego
odrostu.
– Wyjątkowa miękkość: Technologia lonene G + Incell aby wzmacniać i chronić włókno włosa.

 

 

 

Koloryzacja bez amoniaku dzięki farbie Loreal Inoa ODS

koloryzacja
Znakomita farba do włosów Loreal Inoa ODS2. Inoa to skrót od słów Innovation No Ammonia czyli inowacja bez amoniaku. Farba jest całkowicie bez zapachowa. Oparta jest na całkowicie nowej technologii ODS2 – Oil Delivery System2 – Wyjątkowa technologia, która wykorzystuje moc olejku, aby w pełni zoptymalizować działąnie kolorantów przy minimmalnym stężeniu składnika zasadowego. Po raz pierwszy INOA, koloryzacja utleniająca bez amoniaku, gwarantująca wyjątkową pielęgnacje włókna włosa i optymalny komfort skóry głowy, dostępna jest w technologii 2-częściowej.
Nowa INOA to:
– udoskonalone pokrycie siwych włosów do 100%
– 6 tygodni intensywnego nawilżenia i odżywienia
– bez zapachu, bez amoniaku
– optymalny komfort skóry głowy
– nieskończona moc koloru, wyjątkowy połysk
– rozjaśnianie do 3 tonów w 35 minut

MAJIREL – Wyraziste, głębokie, mieniące się kolory, od stonowanych aż po najbardziej odważne. Do pasemek lub koloryzacji całościowej. Podczas każdej koloryzacji, włosy są chronione i zadbane.

Technologia
Koloryzacja utleniająca – system podwójnego wzmocnienia. Selektywny składnik pielęgnujący (Ionene G + Incell) działa wewnątrz i na powierzchni włosa, wzmacniając go tam, gdzie tego najbardziej potrzebuje. Unikalne połączenie pigmentów nasyca włosy jednolitym i trwałym kolorem.

Trwałość -System wysokiej trwałości

Pokrycie – Do 70% siwych włosów

Rozjaśnienie – Do 3 tonów

LUO COLOR – usługa ta jest prawdziwą rewolucją w dziedzinie koloryzacji włosów. Nadaje włosom barwę, nie naruszając jednocześnie ich kolorystycznej różnorodności. Pozwala uzyskać kolory trójwymiarowe, mieniące się, współgrające z naturalnym rozjaśnieniami. Sekret tkwi w innowacyjnej technologii farby, opartej na cząsteczkach odbijających światło. Barwniki znajdujące się we wnętrzu włosa częściowo pochłaniają część światła, a część odbijają. W ten sposób powstaje efekt indywidualnego, mieniącego się koloru, pełnego życia i blasku.

Czas trzymania ; 20 minut
Odżywione włókno włosa
Trójwymiarowe odcienie
Kryją do 70 proc. siwych włosów